musician left musician right
background

Sestdien Berči zālē notiks Rūtas Ķergalves koncerts

Radošās telpas “Austras istaba” pārstāvji aicina uz dziesminieku koncertiem Liepājā. Šo sestdien, 10. decembrī, mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Zivju ielā 3) viesosies Rūta Ķergalve – mūziķe, dziesmu autore no Kuldīgas.

Rūta absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmiju kā džeza un populārās mūzikas vokāla skolotāja. Ar dažādiem muzikāliem projektiem piedalījusies festivālos Latvijā (Festivāls “Bildes”, “Give&Get”, Festivāls “Vārti”, “LiveFest” u.c.). Šobrīd, pēc vairākiem gadiem, kas pavadīti Rīgā, atgriezusies Kuldīgā, kur notiek aktīvs darbs pie jaunas mūzikas radīšanas un muzicēšanas kopā ar mūziķu apvienību MELK. Dabas tuvums un miers iedvesmo muzikālo jaunradi. Rūtas mūzikā dzirdamas džeza, folkmūzikas un popmūzikas iezīmes, kas kopā ar savdabīgo vokālu un kompozicionālo uzbūvi veido dziesminieces muzikālo rokrakstu.

2022. gada vasarā Rūta Austras biedrības rīkotajā dziesminieku konkursā “Tīrradnis” ieguva skatītāju simpātijas balvu kategorijā “Pieredzes bagātie dziesminieki”.

Koncertu rīko Austras biedrība, atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un mākslas galerija “Romas dārzs”.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai Austras Pumpures dzīvokļa uzturēšanai un labiekārtošanai.

Iepriekšējais
Nākamais raksts