musician left musician right
background

Sestdien Berči zālē skanēs Austrasbērnu koncerts par godu Austras Pumpures 94. gadadienai

Ik gadu 26. novembrī Liepājā pulcējas Austrasbērni no dažādām Latvijas pilsētām, lai sadziedātos un kopā atcerētos savu garīgo mammu – Austru Pumpuri. Šogad Austrai tiks atzīmēta 94. gadadiena, kurai par godu Austrasbērni klausītājiem sniegs Imanta Kalniņa un citu autoru dziesmu koncertprogrammu, kas tiks papildināta ar dzejas lasījumiem.

Šo sestdien plkst. 18.00 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Zivju ielā 3) muzicēs gan tie Austrasbērni, kuri ik nedēļu satiekas mēginājumos “Austras istabā” Liepājā, gan tie, kuri pulcējas un koncertprogrammas apgūst Rīgā Kr.Barona muzejā. Uzstāsies Simona Rača-Rūce, Jānis Rūcis, Uldis Ozols, Inese Muižniece, Eduards Cauna, Vita Dambe, Uldis Kļaviņš, Dina Preisa, Zane Daugule, Aigars Burģelis, Sanita Stepena, Dace Gulbe, Inita Ozola, Ilona Bogomola un daudzi citi, kuri Austrasbērnu pulkam pievienojušies pavisam nesen.

Atceroties Austru Pumpuri, koncertprogrammā skanēs tādas dziesmas kā “Bāka”, “Akāciju palags”, “Noausim kājas, atpīsim sirdis”, “Kamēr vēl dreb mana roka” un citas. Savu radīto dzeju lasīs Sanita Stepena, Zane Daugule, Māris Salējs, Uldis Ozols un Jana Egle.

Koncertu rīko Austras biedrība, atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un mākslas galerija “Romas dārzs”.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai Austras Pumpures dzīvokļa uzturēšanai un labiekārtošanai.

Iepriekšējais
Nākamais raksts