musician left musician right
background

Spēka dziesmu vakars ziemas saulgriežu noskaņā

Otrdien, 13. decembrī, pulksten 18.00 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Liepājā, Zivju ielā 3) Inese Muižniece un Austrasbērni aicina uz ikmēneša Spēka dziesmu vakaru jeb sadziedāšanos latviešu tautasdziesmās, šoreiz – ziemas saulgriežu noskaņā. Ieeja par ziedojumiem.

“Esi gaidīts, ja vēlies kopā padziedāt un rast svētku noskaņu, sadzirdot un sajūtot Ziemassvētkus latviskajā tradīcijā. Ja spēlē kādu mūzikas instrumentu, droši vari pievienoties, nodrošinot pavadījumu. Ikvienam būs pieejami dziesmu vārdi un akordi. Ja vēlies, vari dziedāt līdzi vai arī vienkārši klausīties,” stāsta Inese Muižniece.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai Austras Pumpures dzīvokļa uzturēšanai un labiekārtošanai dziesminieku audio ierakstiem, nakšņošanai un mēģinājumiem. Ziedot iespējams arī jebkurā laikā, veicot pārskaitījumu ar norādi “Ziedojums Austras biedrībai” uz Austras biedrības ziedojumu kontu: LV52HABA0551043224512.

Iepriekšējais
Nākamais raksts