musician left musician right
background

Svētdien “Austras istabā” notiks Matīsa Pavītola koncerts

Svētdien, 22. septembrī, pulksten 17.00 radošajā telpā “Austras istaba” (mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3) notiks mūziķa un dziedātāja Matīsa Pavītola autorkoncerts. Ieeja par ziedojumiem.

Aicinot uz koncertu svētdienas pēcpusdienā, Matīss Pavītols stāsta: “Koncertā skanēs mana balss 12 stīgu akustiskās ģitāras pavadījumā. Izpildīšu paša sacerētas dziesmas par vecākiem, ģimeni, attiecībām un piedzīvoto, par cilvēkiem, kuri aizķer un iedvesmo.” Turpinot par savu dziesmu vēstījumu un to, kā tās radušās, Matīss atklāj: “Impulss, kas man bija vajadzīgs, bija trieciens esošajai dzīvei, kurš aizslaucīja nesvarīgo un atklāja vērtīgo, kas bija nīkuļojis manī pašā. Tas deva iespēju mainīt redzējumu un galu galā pašu dzīvi, atklājot manī apslēpto. Dziesmas vēsta (un ceru iedvesmos) par sākumu sevis meklējumiem vecumā, kurā pašreiz esi.”

Radošajā telpā “Austras istaba” turpinās dziesminieku koncertu cikls, kas stāsta par latviešu dziesminiekiem kā par būtisku Latvijas kultūras daļu. Ikviens dziesminieks ir unikāla personība ar savu pasaules redzējumu, vēstījumu un tikai sev raksturīgo muzikālo rokrakstu un izpildījuma manieri.

Ieeja koncertā par ziedojumiem radošajai telpai “Austras istaba”.

Kultūras notikumus “Austras istabā” rīko Austras biedrība, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”, Liepājas Kultūras pārvalde, Kurzemes plānošanas reģions, Valsts Kultūrkapitāla fonds un Latvijas Nacionālais Kultūras centrs.

Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei (internetā sociālajos tīklos, medijos un citviet) un Austras biedrības reklāmas materiālos.

Iepriekšējais
Nākamais raksts