musician left musician right
background

Austrasbērni šajā nedēļas nogalē aicina uz koncertiem Dikļos un Siguldā

Šajā nedēļas nogalē Austrasbērni dodas mazā Vidzemes koncerttūrē. Sestdien, 28. septembrī, pulksten 18.00 Austrasbērni viesosies Dikļu Kultūras namā, kur kopā ar dzejnieku Viku radīs dzejas un dziesmu vakaru. Viks dalīsies ar savu dzeju, bet Austrasbērni – ar dziesmām, kurām Viks ir vārdu autors. Skanēs gan Imanta Kalniņa, gan Arņa Miltiņa, gan arī paša Vika sacerētās melodijas. Savukārt, svētdien, 29. septembrī, pulksten 15.00 ikviens mīļi gaidīts Austrasbērnu koncertā Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā Siguldā, kur skanēs Imanta Kalniņa dziesmas ar Vika, Ainara Mielava, Imanta Ziedoņa un Knuta Skujenieka vārdiem, kā arī dažas Austrasbērnu pašu radītās dziesmas, kuras šovasar ieguvušas kopīgu skanējumu.

Aicināts ikviens interesents. Koncertā Dikļos ieeja brīvā, bet Siguldā – par ziedojumiem.
Siguldas koncertam lūgums pieteikties šeit: https://www.sokratatautskola.lv/events/austrasbernu-koncerts/

Austrasbērni, kas pašlaik ir neformāls un atvērts ģitārspēles un draugu ansamblis, aktīvi turpina gan mēģinājumu procesu Liepājā un Rīgā, gan arī sniedz koncertus visā Latvijā. Austrasbērnu mājvieta joprojām, galvenokārt, ir Liepāja, kur izveidota radošā telpa “Austras istaba”, taču koncertos liepājniekiem pievienojas arī Austrasbērni no Rīgas, Cesvaines un citām Latvijas pilsētām.

“Austras istabas” vadītāja Inese Muižniece stāsta: “Ikviena Austrasbērnu satikšanās – gan mēģinājumos, gan vasaras radošajā nedēļā, gan koncertos – tas ir kopā būšanas un jušanas, un dziedāšanas prieks, tas ir nopietns darbs, tā ir pašizpausme, tā ir ieklausīšanās vienam otrā, tas ir gandarījums, tas ir bagāts un piepildīts laiks. Austrasbērni, tā ir piederība, tā ir sapratne, tie ir gana atšķirīgi cilvēki vienā dvēseles lidojumā.”Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks ir Sokrata tautskolas lolota vieta Siguldas pagastā, kur dabas un cilvēka veidotā vide palīdzēs sevis meklējumos. Parka izveides mērķis ir palīdzēt cilvēkiem iepazīt pašiem sevi, sniedzot iespēju apzināties un izprast savu problēmu cēloņus, piesaistītos stresus un negatīvās rakstura īpašības un ar pozitīvo domu, kā arī ar Latvju zīmju un dabas dziedinošo spēku uzlabot savas dzīves kvalitāti.

Koncertus rīko Austras biedrība un radošā telpa “Austras istaba” sadarbībā ar Sokrata tautskolu un Dikļu kultūras centru. Atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

Pasākumi var tikt filmēti un fotografēti. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei (internetā sociālajos tīklos, medijos un citviet) un Sokrata tautskolas un Austras biedrības reklāmas materiālos.

Papildus informāciju meklē šeit:
https://www.facebook.com/IstabaAustras/
https://www.facebook.com/Austrasbiedriba/
www.sokratatautskola.lv
www.koceni.lv

FB pasākumi:
Austrasbērnu koncerts Dikļos
Austrasbērnu koncerts Siguldā

Iepriekšējais
Nākamais raksts