musician left musician right
background

Aktrise Karīna Tatarinova un Austrasbērni aicina uz Māra Čaklā un Knuta Skujenieka dzejai veltītu koncertu “Dzeja – dziedama”

Piektdien, 21. septembrī, pulksten 13.00 LBJC “Spārni” Spoguļu zālē (Liepājas Olimpiskā centra 3.stāvā) notiks pasākums “Dzeja – dziedama”, kurā Māra Čaklā un Knuta Skujenieka dzeju lasīs aktrise Karīna Tatarinova un dziesmas ar šo dzejnieku vārdiem ģitāras un klavieru pavadījumā izpildīs Austrasbērni Simona Tomase un Jānis Rūcis.

Koncerta dalībnieki satikušies kādā šīs vasaras siltā vakarā viesu namā “Sīpoli”, kad tur viesojās Māra Čaklā dēls Ingmārs Čaklais un tika pulcēti Māra Čaklā personības un dzejas interesenti. Pateicoties iedvesmas bagātajai dzejai un ar to komponētājai mūzikai, mākslinieki nolēmuši veidot kopīgu koncertprogrammu, ko plašākai publikai atskaņot septembrī, kad īpašu uzmanību veltām sev tuvajai dzejai.

Simona Tomase un Jānis Rūcis – divi dziedoši, spēlējoši, dziesmu un dzeju izjūtoši Austrasbērni – klausītājus priecēs ar dziesmām, kurām vārdus rakstījuši Māris Čaklais un Knuts Skujenieks, bet mūziku – Imants Kalniņš, Zanda Štrausa, Laila Ilze Purmaliete un Ēriks Ķiģelis.  Savukārt Karīna Tatarinova īpaši šim koncertam atlasījusi šo spilgto literātu un personību radīto dzeju.

Pasākumu rīko bibliotēka “Varavīksne” sadarbībā ar Liepājas Centrālo zinātnisko bibliotēku, Austras biedrību un radošās telpas “Austras istaba” pārstāvjiem.

Ieeja bez maksas.

Foto: Kristīne Locika.
Afiša: Aigars Milčs

Iepriekšējais
Nākamais raksts