musician left musician right
background

Austras istabā koncertēs Kristīne Sudmale-Locika un Kristaps Sudmalis

Ceturtdien, 23. augustā, pulksten 18.00 radošajā telpā “Austras istaba” notiks ikmēneša dziesminieku koncerts, kurā šoreiz sevi dziesmās atklās Kristīne Sudmale-Locika un Kristaps Sudmalis. Ieeja par ziedojumiem.

Sudmaļu ģimene labi zināma Liepājā un, pateicoties televīzijas raidījumam “Dziedošās ģimenes”, pazīstama arī Latvijas mērogā. Kristīne un viņas brālis Kristaps rada dziļi jūtošas, trauslas un mīļas melodijas – dziesmas gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan arī dziesmas pateicībā Dievam. Dziesmu vārdus abi dziesminieki raksta paši vai arī izmanto sev tuvu dzejnieku tekstus.

Kristīne un Kristaps – abi ir Austrasbērni, kuri gadiem ilgi koncertos un ikdienā bijuši blakus Austrai Pumpurei, iestudējot programmas un dodoties koncerttūrēs. Šodien Kristīne ir tā, kuras vadībā tiek veidotas Austrasbērnu koncertprogrammas, dziļi jūtot un sekojot Austras vēstījumam.

Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai “Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.

Kultūras notikumus “Austras istabā” rīko Austras biedrība, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”, Liepājas Kultūras pārvalde, Latvijas Nacionālais kultūras centrs, Kurzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Radošā telpa “Austras istaba” atrodas mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāva telpās, Liepājā, Zivju ielā 3. Verot durvis “Austras istabai”, Austras biedrības pārstāvji un Austrasbērni vēlas pamazām veikt gan leģendārās dziesminieces Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanu, gan arī nodrošināt viņas aizsāktā darba turpinājumu – radīt vietu dziesmai un dzejai Liepājā. “Austras istaba” tika atklāta šā gada 3. martā, un plašākai publikai šobrīd tiek atvērta tikai pasākumu laikā vai iepriekš piesakoties.

Iepriekšējais
Nākamais raksts