musician left musician right
background

Spēka dziesmu vakars

Šo trešdien, 13. aprīlī, pulksten 18.00 kafejnīcā “Kursas Putni” notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanas latviešu tautasdziesmās. Ieeja bez maksas.Latviešu tautasdziesmas ir mūsu īpašā rokasgrāmata, kurā saprotami un patiesi aprakstītas likumsakarības – ir diena un ir nakts, saule un mēness, un mūsu ikdiena un viss, kas tajā notiek, ir nebeidzams rits. Dziļi un patiesi to izprotot, rodas līdzsvars un gaišs miers, jo viss notiek likumsakarīgi un ar Augstāko spēku ziņu un gudrību. Dziedot atkal un atkal to sev atgādinām, gaiši pārdomājam un pieņemam.

Spēka dziesmu vakarā skanēs kopā sanākušo balsis ģitāru pavadījumā. Ikvienam būs pieejami dziesmu vārdi līdzi dziedāšanai, kas nav obligāta, bet vēlama. Repertuārā gan zināmas, gan mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas, kā arī dziesmas, kuru noskaņa un gaišums rada tautasdziesmai līdzvērtīgu stāstu. Iedvesmas avoti – grāmatas „Spēka dziesmas” un “Spēka dziesmas. Uguns”, kā arī neapšaubāmi Austras Pumpures pasaules skatījums un mīlestība uz latviešu tautasdziesmu.

Spēka dziesmu vakari notiek ar Liepājas Kultūras pārvaldes projektu konkursa atbalstu un tos reizi mēnesī rīko un vada Inese Sērdiene.

Iepriekšējais
Nākamais raksts