musician left musician right
background

Spēka dziesmu vakars Liepājā

Trešdien, 15. aprīlī, pulksten 18.00 kafejnīcā “Kursas Putni”, Liepājā, Fr.Brīvzemnieka ielā 28, visi mīļi gaidīti uz spēka dziesmu vakaru jeb kopīgu sadziedāšanos latviešu tautasdziesmās. Ieeja brīva.

Spēka dziesmu vakarā skanēs ģitāras un kopā sanākušo balsis. Ikvienam būs pieejami tautasdziesmu vārdi līdzi dziedāšanai. Repertuārā gan labi zināmas, gan arī mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas.

Iedvesmas avoti – Zanes Boitmanes-Priedēnas 2012. gadā realizētā grāmata „Spēka dziesmas” un jaunais 2014. gada izdevums “Spēka dziesmas. Uguns”. Līdzi ieteicams ņemt mieru un labu noskaņojumu, kā arī tie, kas spēlē kādu mūzikas instrumentu, var pievienoties arīdzan muzikāli. Spēka dziesmu vakaros reizi mēnesī kafejnīcā “Kursas Putni” kopā būt aicina Inese Sērdiene.

Iepriekšējais
Nākamais raksts