musician left musician right
background

Imants Daksis aicina uz koncertu “Dīvainās pasaules neizbēgamība”

Mūziķis Imants Daksis pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal sniegs lielāka mēroga koncertu. Aprīļa beigās mūziķis svinēs savu dzimšanas dienu un koncerts 22. aprīlī pulksten 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī būs kā simbolisks gada noslēgums.

„Dīvainās pasaules neizbēgamība” ir arī kādas fizikas grāmatas nosaukums, bet Imanta mūzikas interpretācijā tas ir aicinājums paskatīties uz pasauli no neikdienišķa rakursa. Mūziķa sacerētās dziesmas ar dažādu tēlu, simbolu un balss efektu palīdzību pauž interesantu skatījumu uz norisēm cilvēkā un cilvēcē kopumā – atklājot kā intīmus, tā globālus procesus un to kopsakarības.

Koncertā mūziķis akustiskās ģitāras pavadījumā izpildīs gan jau zināmas, gan vēl nedzirdētas dziesmas.

Pasākumu rīko biedrība “Tarba”, informatīvi atbalsta Austras biedrība.

Iepriekšējais
Nākamais raksts