musician left musician right
background

Liepājnieku muzikālā apvienība “ORNAMENTS” prezentē albumu Rīgā

Trešdien, 7. janvārī, plkst. 19.00 Latvijas 1. rokkafejnīcā „Reiterna nams” muzikālā apvienība „Ornaments” prezentēs savu mūzikas albumu „Aug miers”. Tie ir divi jaunieši – Laura Dudare un Dzintars Šusts, kas nu jau vairāk kā pusotru gadu darbojas ar nosaukumu „Ornaments”. Šai laikā aizvadīti vairāk kā 30 koncerti un tapusi 18 dziesmu koncertprogramma, no kurām 17 būs klausāmas jaunajā albumā.

„Esam sakoncentrējuši spēkus, lai kā Ziemassvētku brīnums mājās atnāk miers. Šis albums gan nav veidots ziemas noskaņās, taču svētku laiks ir piemērots, lai savās mājās ielaistu miera un siltuma sajūtu, ar kādu šis albums sevi prezentē.

Albumā apvienotas 17 oriģināldziesmas, kas tapušas pusotra gada garumā, koncertējot dažādās Latvijas vietās. Šis albums ir neparasts ar to, ka līdzīgi kā laiks tas plūst it kā bez apstājas, iezīmējot vien trauslas robežas, kur varam nojaust, ka dziesma ir izskanējusi,” vēsta Laura un Dzintars.

Albuma vāciņa gleznas autore ir dziesminiece un māksliniece Hasinta, kura stāsta: „Tajā attēlots cilvēks, kurš atrodas meditācijas jeb sevis klausīšanās stāvoklī. Viņu ieskauj viņa augstākais ES, enerģija, kas viņu savieno ar kopējo gaismu, kurā miers spēj augt.”

Abi jaunieši šobrīd studē Londonā, un 2015. gada sākumā plānots šo albumu izlaist arī angļu valodā.Pasākumu rīko Latvijas Mūzikas atbalsta fonds sadarbībā ar Latvijas 1. rokkafejnīcu. Informatīvi atbalsta Austras biedrība un Vislatvijas Dziesminieku Saiets.

Ieeja – ziedojums.

Papildus informācija:
Dzintars Šusts /mob: 29150797/
e-pasts: ornaments.ornaments@gmail.com

Iepriekšējais
Nākamais raksts