musician left musician right
background

Svētdien dziesminieku koncertu cikla „Adventa mūzikas svētki Rīgā” noslēguma koncerts

Ceturtajā adventē, 21. decembrī, pulksten 14.00 Austras biedrība aicina uz Rīgas Lutera baznīcu, Torņakalna ielā 3/5, kur notiks dziesminieku koncertu cikla „Adventa mūzikas svētki Rīgā” noslēguma koncerts. Īsi pirms Ziemassvētkiem dziesmā satiksies Ieva Akuratere, Kārlis Kazāks, Silvija Silava, Vilnis Punka, Haralds Sīmanis un Arnis Miltiņš. Uzrunu teiks mācītājs Linards Rozentāls. Koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

Koncerta cikla „Adventa mūzikas svētki Rīgā” ietvaros jau izskanējuši seši gaismas un sajūtu bagāti dziesminieku autorkoncerti Rīgas baznīcās. Ieva Akuratere kopā ar Leonu Sējānu viesojās Rīgas Sv.Pāvila baznīcā, Kārlis Kazāks – Rīgas Krusta baznīcā, Silvija Silava ar meitu Sniedzi Prauliņu muzicēja Rīgas Sv.Jāzepa baznīcā, Vilnis Punka – Rīgas Mateja baznīcā, Haralds Sīmanis – Rīgas Sv.Trīsvienības baznīcā, bet Miltiņu ģimene – Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā.

Šo svētdien Rīgas Lutera baznīcā satiksies visi šī cikla „Adventa mūzikas svētki Rīgā” dalībnieki, lai kopā dāvātu mīlestības pilnu koncertu ikvienam klausītājam. Katram dziesminiekiem ir savs pasaules skatījums, sirds sajūta un vēstījums, bet tas ceļš ir ejams tikai kopā.

Austras biedrības pārstāvji pateicas ikvienam klausītājam, kurš šogad ir bijis klāt dažādos dziesminieku koncertos un nereti pārpildītās zālēs stāvējis kājās, novērtējot un cienot mūsu tautas dziesminieku radītās dziesmas un personības. Ziemassvētkos aicinām izbaudīt laiku ar sev tuvajiem cilvēkiem, dāvinot viens otram prieku un sirds siltumu!

Koncertu cikla idejas autore un producente – Signe Sniedze. Adventa mūzikas svētkus jau trešo gadu rīko Austras biedrība, atbalsta Rīgas dome un visas koncertos iesaistītās baznīcas.

Ieeja bez maksas.

Iepriekšējais
Nākamais raksts