musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Ēriks Loks un Andris Grīnbergs

Ziemas baltumam atnākot, mājīgās un siltās Latvijas 1. rokkafejnīcas “Reiterna nams” telpās turpinās dziesmu vakari. Trešdien, 26. novembrī, pulksten 19.00 savu pirmo solokoncertu mūsmājās piedzīvos dziesminieks Ēriks Loks.

Ēriks Loks ir rīdzinieks, dažādu laiku dažādu radiostaciju balss un seja. Viens no leģendārā radio raidījuma „Zvaigznīšu brīdis” veidotājiem un dalībniekiem. Lielisks pasākumu vadītājs, kā arī sportists. Vēlme spēlēt ģitāru Ērikam bijusi jau bērnībā, bet piepildījusies tikai pēc četrdesmit gadu vecuma, kad sieva Ziemassvētkos uzdāvinājusi ģitāru. Pēc kāda laika ciemos atnākušas arī kādas dziesmas.

Uzstājoties, galvenokārt, Ēriks izpilda paša rakstītās dziesmas (mūzika un vārdi), kā arī vairākas Normunda Rutka kompozīcijas. Piedalījies arī Vislatvijas dziesminieku saietā 2012. gadā. Jautāts par nākotnes iecerēm, dziesminieks atbild: „Viss ir vienkārši un skaidri – turpināt izbaudīt prieku, ko spēj sniegt ģitāra un dziesmas! Muzicēt – tas ir tik lieliski!”

Šajā koncertā Ērikam palīdzēs un skanējumu kuplinās ģitārists Andris Grīnbergs.

Gaidīsim Jūs!

Iepriekšējais
Nākamais raksts