musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Helēna Kozlova un “Levīti”

Kārtējā dziesmu vakarā šo trešdien, 12. novembrī, plkst. 19.00 Latvijas 1. rokkafejnīcā “Reiterna nams” uzstāsies Helēna Kozlova un grupa “Levīti”. Tas būs jau otrais grupas jaunā studijas albuma „Tavi vārdi” prezentācijas koncerts. Šoreiz klusāks, intīmāks, ar mazāku mūziķu sastāvu, galveno uzmanību pievēršot tieši mūzikas un vārdu autorei Helēnai Kozlovai.

Grupa “Levīti” izpilda Helēnas Kozlovas autormūziku kopš 2002. gada. Vieglās etno, jazz un meditative noskaņās gan latviešu, gan „putnu” valodās tiek atklāta Helēnas pašsacerēto gaišo, garīgi poētisko tekstu burvība.

Grupas sastāvs un aranžijas laika gaitā ir mainījušās, un šobrīd skanējums līdz ar pavadošo instrumentu loka paplašināšanos (bass, ģitāra, flauta, čells, alts un perkusijas) ir kļuvis gluži vai mini-simfonisks. Raksturojot mūziku var teikt, ka “Levīti” ir tāda grupa, kas, attaisnojot savu nosaukumu, patiesi spēj klausītāju „pacelt virs zemes”.

Gaidīsim Jūs dziesmu vakarā, lai lidotu kopā ar Helēnu un “Levītiem”!

Iepriekšējais
Nākamais raksts