musician left musician right
background

ADVENTA MŪZIKAS SVĒTKI RĪGĀ

Četrās adventa svētdienās, kas veltītas mieram un pārdomām, Rīgas baznīcās notiks septiņi gaiši dziesminieku koncerti jeb „Adventa mūzikas svētki Rīgā”. Gaismas uzvaru pār tumsu savās dziesmās vēstīs Ieva Akuratere un Leons Sējāns, Kārlis Kazāks, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, Vilnis Punka, Haralds Sīmanis, Arnis, Laima, Jānis Miltiņi un Ieva Sutugova.Koncertu ciklu 30. novembrī pulksten 12.00 aizsāks mācītāja Ģirta Prāmnieka uzruna un Ievas Akurateres un Leona Sējāna koncerts Rīgas Svētā Pāvila Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Deglavas ielā 1. Savukārt pulksten 13.00 Rīgas Krusta Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Ropažu ielā 120, muzicēs dziesminieks Kārlis Kazāks.

Otrajā adventē, 7. decembrī, Adventa mūzikas svētku koncertus sniegs pulksten 12.00 Silvija Silava un Sniedze Prauliņa Rīgas Svētā Jāzepa Romas katoļu baznīcā, Embūtes ielā 12/14, un pulksten 14.00 Vilnis Punka Rīgas Mateja baptistu baznīcā, Matīsa ielā 50b.

14. decembrī skanēs koncerti Rīgas Svētās Trīsvienības baznīcā, Sarkandaugavas ielā 10, kur pulksten 12.00 muzicēs dziesminieks Haralds Sīmanis, un Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Brīvības ielā 119, kur pulksten 14.00 dziedās un spēlēs Arnis, Laima, Jānis Miltiņi un Ieva Sutugova.

Ceturtajā adventē, 21. decembrī, pulksten 14.00 Adventa mūzikas svētki noslēgsies Rīgas Lutera baznīcā, Torņakalna ielā 3/5. Koncertā, kurā uzrunu teiks mācītājs Linards Rozentāls, piedalīsies visi koncertu cikla dalībnieki – Ieva Akuratere, Kārlis Kazāks, Silvija Silava, Vilnis Punka, Haralds Sīmanis un Arnis Miltiņš. Koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

Koncertu idejas autore un producente – Signe Sniedze. Adventa mūzikas svētkus jau trešo gadu rīko Austras biedrība, atbalsta Rīgas dome un visas koncertos iesaistītās baznīcas.

Ieeja bez maksas.

Iepriekšējais
Nākamais raksts