musician left musician right
background

PAR LATVIJU!

Sestdien, 16. martā, Latvijas 1.Rokkafejnīcā notiks koncerts – “PAR LATVIJU!”

Koncerts notiks uz divām skatuvēm. Rokkafejnīcas 2. Stāvā uzstāsies vairākas grupas – Pērkons, Inokentijs Mārpls, Deodium, Wagars un Vilki.

Pagraba skatuvē ar savu uzstāšanos sniegs vairāki dziesminieki – Valdis Atāls un Ilze Grunte, Uldis Kākulis, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Arnis Neretnieks un Einārs Kvilis, Antra Prokofjeva, grupa ‘’2tie’’ un vairāki jaunie dziesminieki. Pēc tam – latviešu mūzikas diskotēka.

Katru gadu marta mēnesī Latvijā notiek karavīru piemiņai veltīti pasākumi, kas simbolizē latviešu neremdināmo vēlmi pēc brīvības un neatkarības. Tāpēc ikviens – jauns vai vecs – tiek aicināts šajā dienā apmeklēt koncertu un ar savu klātbūtni kopīgi godināt latviešu varoņus, kuri pašaizliedzīgi cīnījās un kara laikā aizstāvēja savu Tēvu mājas.

Ieeja Latvijas 1. Rokkafejnīcā (Reitera Namā, Mārstaļu ielā 2/4) no plkst. 18.00, pasākuma sākums plkst. 19.00. Ieejas maksa 5 Ls, tuvojoties pasākuma norises datumam, cena pieaugs. Biļetes pieejamas šeit:

http://www.bezrindas.lv/lv/koncertu-biletes/16-marta-koncerts-par-latviju

Sekojiet līdzi jaunumiem arī sociālajos portālos Draugiem.lv un Facebook.com!

Rīkotājs – biedrība “Sargi valodu un Latviju”, informatīvi atbalsta Austras biedrība.

Iepriekšējais
Nākamais raksts