musician left musician right
background

Zvaigznes dienas koncerts Sv. Pētera baznīcā

Svētdien, 6. janvārī pulksten 17.00 uz Zvaigznes dienas koncertu Rīgas Sv. Pētera baznīcā aicina dziesminieki – Austra Pumpure un austrasbērni, Uldis Ozols, Haralds Sīmanis, Kaspars Dimiters, Juris Kulakovs un Nauris Puntulis, Kristīne un Kristaps Sudmaļi, Arnis, Jānis un Laima Miltiņi, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, kā arī Baumaņu ģimene.

Siltas un gaišas noskaņas koncertā radīs Austras Pumpures dziedātās Imanta Kalniņa dziesmas, tostarp dzidrā Betas dziesmiņa; Uldis Ozols izpildīs savas reti atskaņotās dziesmas ar Ārijas Elksnes, Rudītes Losānes un Intas Riekstiņas vārdiem, savukārt Sudmaļu ģimene dziedās Kristīnes sarakstītās garīga satura dziesmas. Savas dziesmas, tostarp arī ar Jāņa Poruka vārdiem, izpildīs Silvija Silava, bet Kaspars Dimiters dalīsies ar dziesmām no jaunā albuma „Ja Kristus tevī ir augšāmcēlies”. Ar savām kompozīcijām koncertu bagātinās arī Haralds Sīmanis, Juris Kulakovs un Nauris Puntulis. Zvaigznes dienas svētku noskaņu radīs arī dziesmas „Dūdieviņš” un „Dvēselīte” Baumaņu ģimenes izpildījumā, kā arī Arņa Miltiņa komponētā „Ave Maria” un daudzas, daudzas citas.

Ziemassvētki, Jaunais gads un Zvaigznes diena, kas simboliski noslēdz svētku laiku, ir pārdomu, dvēseles attīrīšanas un labestības laiks. „Austras biedrība” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālo atbalstu Zvaigznes dienā rīko noslēdzošo koncertu jau izskanējušo septiņu bezmaksas koncertu ciklā Rīgas baznīcās Ziemassvētku laikā un aicina ar gaišām domām iesākt Jauno – 2013.gadu!

Ieeja koncertā bez maksas.
Rīko „Austras biedrība”,
Atbalsta Rīgas dome

Iepriekšējais
Nākamais raksts