musician left musician right
background

Tiksimies dziesmā!

Lai jaunais gads būtu gaišs un radošs, tas radoši un gaiši jāiesāk, tāpēc mīļi aicinām uz koncertiem jau gada pirmajā nedēļas nogalē!

Sestdien, 5. janvārī plkst. 18.00 aicinām uz Austras Pumpures un austrasbērnu koncertu Čaka Zvaigžņu klubā, Rīgā, Čaka ielā 109.

Signe Sniedze, Čaka Zvaigžņu kluba idejas autore, saka: “Rīgā ir daudz lielu kultūras centru un dažādu klubu, bet tomēr pietrūkst jauku un omulīgu vietu, kur vienkārši pulcēties dažādu mūzikas un mākslas jomu radošiem cilvēkiem. Ideja par šādu mākslas, mūzikas un izglītības centru sapņos auklēta jau ilgi, bet viss notiek tad, kad pienāk īstais brīdis. Tāpēc aicinām visus kopā ar Austru Pumpuri, austrasbērniem un Jāņa Anmaņa audzēkņiem 5. janvārī pulksten 18.00 atvērt “Čaka Zvaigžņu klubu” un mākslas galeriju “Ziedoņdārzs”.”

Biļetes (5 Ls) var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Iepriekšējais
Nākamais raksts