musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Anta Eņģele

Ziema. Garie tumšie ziemas vakari. Šajā gadalaikā ikvienam ir nepieciešama kāda stabila, nezūdoša vērtība, enkurs, pie kura pieturēties, spēka un gaišuma avots, no kura pasmelties. Dziesmu vakari Latvijas 1. Rokkafejnīcas Reiterna nams lielajā zālē turpinās, sniedzot saviem apmeklētājiem, draugiem un līdzdziedātājiem neaizmirstamus mirkļus. Mirkļus, kas iedvesmo.

Kad dzied Anta Eņģele, laiks apstājas. Ir tikai dziesma. Antas balss un artistiskums ir spējīgi atklāt jebkura autora dziesmu līdz vissmalkākām niansēm. Vai tas ir Imants Kalniņš, Valdis Atāls, Raimonds Pauls, vai tā ir krievu romance vai kāda karstasinīga spāņu dziesma, viss autora cerētais, sāpētais un mīlētais, šo dziesmu radot, ir telpā, kurā dzied Anta.
Bet visam pāri ir viņa pati. Attieksme, smalks humors, pašironija – tās ir īpašības, kuras palīdz Antai katru savu koncertu pārvērst par vienotu, veselu un neatkārtojamu mākslas darbu. 24.janvārī plkst. 20.00 Latvijas 1. Rokkafejnīcas “Reiterna nams” (Mārstaļu ielā 2/4) lielajā zālē mums atkal būs prieks dzirdēt Antu Eņģeli.

Un lai arī pati Anta saka, ka viņa jau nav nekāds eņģelis, bet tikai cilvēks, kaut kas no šīs frāzes liek aizdomāties par nolieguma patiesumu.

Dziesmu vakari notiek katru otro ceturtdienu Latvijas 1. Rokkafejnīcas „Reiterna nams” (Rīgā, Mārstaļu ielā 2/4) lielajā zālē (2.stāvā). Rokkafejnīcas saimnieki un darbinieki būs parūpējušies par atbilstošu atmosfēru, jo ceturtdienas izsludinātas par Vīna vakariem, kur papildus jau ierastajai smaržīgajai tējai un kafijai iespējams baudīt arī īpašus vīnus un atbilstošas uzkodas.

Dziesmu vakarus rīko Latvijas Mūzikas atbalsta fonds sadarbībā ar Latvijas 1. Rokkafejnīcu un SIA RJK. Informatīvi atbalsta Austras biedrība (www.austrasbiedriba.lv).

Iepriekšējais
Nākamais raksts