musician left musician right
background

Ielūdz Juris Kulakovs

Pirmdienas vakarā, 28. janvārī plkst. 19.00 Čaka Zvaigžņu klubā (A.Čaka ielā 109) uz savu koncertu par ziedojumiem ielūdz komponists Juris Kulakovs, kas ieskandinās Ulda Stabulnieka klavieres.

Juris Kulakovs ir viena no harismātiskākajām personībām latviešu kultūrā, kurš raksta dažādu žanru mūziku. Juris Kulakovs varētu būt arī labs dārznieks, kura dārzā ziedētu pasaules ziedi, visās krāsās un nokrāsās. Un tomēr Latvijas karmīnsarkanā un baltā krāsa dominē viņa radošajā daiļradē, jo viņš ir Latvijas neatkarības un brīvības cīnītājs, kas izskan dramatiskajā kantātē ar Pētera Aigara vārdiem „Sarkanais vilciens” un barikādēm veltītajās „Vēstulēs uz bruģa” ar Normunda Beļska vārdiem. Programmā skanēs klaviermūzika, komponista jaunākās sacerētās dziesmas ar Jāņa Ziemeļnieka un Jāņa Akuratera vārdiem, kuras viņš izpildīs pats.

Ieeja par ziedojumiem.

Signe Sniedze

Iepriekšējais
Nākamais raksts