musician left musician right
background

Koncerts AR BRĪVĪBAS DZIESMU SIRDĪ

Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē notiks latviešu dziesminieku koncerts, kurā piedalīsies tautā iemīļoti dziesmu autori un izpildītāji, patiesi Latvijas valsts patrioti, kuri ar savām dziesmām veicinājuši Latvijas Trešo atmodu un valsts neatkarības atgūšanu.

Brīvības dziesmas Latvijai dziedās Austra Pumpure, Kaspars Dimiters, Āris un Saulceris Ziemeļi, Uldis Kākulis, Juris Hiršs, Silvija Silava, Uldis Ozols, Arnis Miltiņš, Agita Kaužēna, Kristaps un Kristīne Sudmaļi, Andris Mičulis, Inta Pauļuka, Dainis Baldzēns, Inese Sērdiene un citi austrasbērni. Programmā skanēs Imanta Kalniņa un pašu autoru izpildītās dziesmas, kā arī līdzi dziedamas tautasdziesmas.

Koncertu rīko “Austras biedrība”, atbalsta Rīgas Latviešu biedrība un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Ar siltām un labām domām par Latviju un latviešiem tiksimies Lāčplēša dienā – 11. novembrī plkst. 15.00 Rīgas Latviešu biedrībā.

Programmu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

„Es visas domas aizmirstu, to vienu domājot:
Ko tev vēl vairāk, tēvzeme, par sirdi varu dot…”
Andrejs Eglītis

Ieeja bez maksas.

Iepriekšējais
Nākamais raksts