musician left musician right
background

Lāčplēša dienas koncerts

Kalnā kāpu raudzīties,
kas ar manu tēvu zem’…

Svētdien, 11. novembrī plkst. 15.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē latviešu dziesminieki aicina uz Lāčplēša dienas koncertu „Ar brīvības dziesmu sirdī”. Koncertā piedalās Austra Pumpure, Kaspars Dimiters, Āris un Saulceris Ziemeļi, Uldis Kākulis, Juris Hiršs, Silvija Silava, Uldis Ozols, Arnis Miltiņš, Agita Kaužēna, Kristaps Sudmalis, Kristīne Sudmale-Locika, Andris Mičulis, Inta Pauļuka, Dainis Baldzēns, Inese Sērdiene un citi austrasbērni. Koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

Programmā Austras Pumpures vadībā skanēs gan labi zināmas, gan mazāk dzirdētas tautasdziesmas, tostarp, „Es karāi aiziedams”, „Kalnā kāpu raudzīties”, „Kas tie tādi, kas dziedāja” un citas. Latviešu dziesminieki savu Latvijas sajūtu izdziedās pašsacerētās kompozīcijās, dzirdēsim Andra Mičuļa dziesmu „Lūgšana”, Jura Hirša „Balāde brālītim”, Ulda Ozola „Mans brālis”, brāļu Ziemeļu „Dzīvot tēvu zemē”, Induļa Vanaga „Latvijas Saule” un citas. Koncerta noslēgumā Austra Pumpure un austrasbērni atskaņos Imanta Kalniņa tēvzemes dziesmas, tostarp, atzīmējot dzejnieka Andreja Eglīša 100 gadu jubileju, dziesmu ar šī dzejnieka vārdiem „Es visas domas”.

Koncerta rīkotājs „Austras biedrība” aicina arī atbalstīt RLB akciju „Atnes gaismiņu!” un, nākot uz koncertu, atnest ekonomisko spuldzīti Rīgas Latviešu biedrības namam. Vairāk par RLB akciju lasiet mājaslapā www.rlb.lv.

Gaidīsim Jūs un ar siltām domām par Latviju tiksimies Rīgas Latviešu biedrībā Lāčplēša dienā!

Koncertu rīko “Austras biedrība”, atbalsta Rīgas Latviešu biedrība un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Ieeja bez maksas.

Iepriekšējais
Nākamais raksts