musician left musician right
background

Atbalstīsim Haraldu Sīmani un viņa ģimeni!

Aicinām uz muzikālu satikšanos ar dziesminieku Haraldu Sīmani, kurš 9. novembrī plkst.17.30 viesosies Aizkraukles “Kalna Ziedos”, bet 10. novembrī plkst.14.00 dziedās “Liepkalnos” pie Pļaviņām.

Atbalstīsim Sīmaņu ģimeni, ziedojot naudu personīgi vai Haralda Sīmaņa bankas kontā:
LV77HABA000152A024288 Swedbank AS

Haraldam Sīmanim šobrīd ir ļoti nepieciešams draugu atbalsts un līdzcilvēku palīdzība. Viņa ģimene šovasar 20. jūlijā palika bez pajumtes, kad no zibens spēriena nodega dzīvojamā māja Aronas pagastā. Pagasta pārvalde sarūpējusi ģimenei pagaidu dzīvesvietu. Uguns ir paņēmusi māju, ikdienišķās sadzīves lietas un izpostījusi arī Haralda Sīmaņa studiju, kurā atradās gan vairāki instrumenti, arī viņa unikālās ērģeles, gan ieraksti, kuros fiksētas idejas un ieceres. Protams, uguns ir paņēmusi arī visas ģimenes ikdienai nepieciešamās lietas – traukus, apģērbu, mēbeles, tomēr visvairāk ir nepieciešami līdzekļi un materiāli, lai uzceltu jaunu Sīmaņu māju.

Draugi

Iepriekšējais
Nākamais raksts