musician left musician right
background

Radošais vakars KNUTS SKUJENIEKS. PRESTO APPASSIONATO

10. oktobrī plkst. 19.00 Ā. Alunāna muzejā, Jelgavā, Filozofu ielā 3 uz radošu vakaru aicina mūziķis Gundars Riekstiņš un draugi.

Ierosmi un iedvesmu šim vakaram devusi Knuta Skujenieka dzeja, kurā virmo kaisle, nesaudzīgs tiešums un brīvība. Dzeja, kurā nepastarpināti var sajust brīvības alkas, ilgas un mīlestību.

PRESTO APPASSIONATO – ātri un kaislīgi.

Radošajam vakaram izvēlētā dzeja ir pārsteidzoši mūsdienīga, lai arī dienasgaismu ieraudzījusi pusgadsimtu atpakaļ. Tajā ir viss – virmojoša kaisle, skumja smeldze, apsolījums, prieks, spēcīga enerģētika un zemstrāvas, kuras paceļas pāri pelēkajai ikdienai un kā spēcīga straume veļas pāri varas centieniem to ierobežot.

Literāri muzikālajā dzejas vakarā Knuta Skujenieka dzeja Ozolnieku Tautas teātra aktrises Līgas Valteres sniegumā uzrunās visus klātesošos un to papildinās divpadsmit Gundara Riekstiņa dziesmas ar Knuta Skujenieka dzeju.

Pasākumu ar flautas skanējumu bagātinās Aiga Jankevica.

Iepriekšējais
Nākamais raksts