musician left musician right
background

Mūzikas un mākslas festivāls BILDES 2012

Kā katru gadu, aicinām apmeklēt Mūzikas un mākslas festivālu “BILDES 2012”. Īpaši iesakām dziesminieku koncertus Lielajā Ģildē:

14. oktobrī plkst. 17.00 FOLKKONCERTS, kurā piedalās Ieva Akuratere, Valdis Ābols, Brāļi Ziemeļi, Sandra Bula – Ziemele, Eduards Cauna, Kaspars Dimiters, Anta Eņģele, Juris Hiršs, Jānis Jansons, Agita Kaužēna, Uldis Kākulis, Helēna Kozlova, Rolands Lappuķe, Laine Ligere-Stengrevica, Elīna Līce, Ēriks Loks, Arnis Miltiņš, Andris Mucenieks, Uldis Ozols, Inta Pauļuka, Egons Pičners, Austra Pumpure, Laila Ilze Purmaliete, Silvija Silava, Haralds Sīmanis, Kristīne Sudmale-Locika, Zane Šmite, Egons Valters. Vada Valts Pūce.

15. oktobrī plkst. 19.00 JAUNO DZIESMINIEKU AUTORVAKARS
Piedalās: Elizabete Balčus, Imants Daksis, Stefans Dimiters, Mikus Frišfelds, Andis Grīva, Kārlis Kazāks, Ansis Klintsons, Anete Kozlovska, Mārtiņš Križevics, Kristīne Krūgaļauža – Lielbārde, Laura Lō, Mikus Straume, Lauris Valters, Gatis Zotovs u.c.
Vada Kārlis Kazāks.

Savukārt, 27. oktobrī plkst. 19.00 uz jaunā albuma “Viena mirkļa dēļ…” prezentācijas koncertu aicina aktieris un dziesminieks Varis Vētra. Piedalās Latvijas teātru aktieri – dziesmu autori – Valdis Vanags (Leļļu teātris), Ģirts Liuziniks (Nacionālais teātris), arhitekts Edgars Treimanis (Mazie brāļi) un citi draugi.

Festivāla programma ir plaša, tostarp Jums ir iespēja apmeklēt arī izstādi “Maskas”, kas būs apskatāma mēbeļu un interjera centrā Spice Home no 8.oktobra līdz 29.oktobrim un Rīgas Kongresu namā no 1. līdz 3.novembrim.
Lielajā Ģildē bez dziesminieku koncertiem iespējams baudīt arī BLŪZA KONCERTU 16. oktobrī plkst. 19.00. (Piedalās Ainars Pūpols & π Blues • Bite`s Blues Band • Black Cat • The Blues Gang • Coolmans report • Fortress • Ginta Žilinska Boogie Woogie Trio • Keksi • The Peace Street Duo • projekts LATVIEŠU BLŪZI • Mozambika • Vocada • Niks Matvejevs un Mārtiņš Brauns u. c.).

Savukārt Kongresu namā festivāla ietvaros notiks:

1. novembrī plkst. 19:00 JAUNO grupu un „BILŽU” VETERĀNU kopprojektu koncerts
Vada Andris Freidenfelds
Burned in Blizzard & Jānis Rībens • Diena bez pārtraukuma & Juris Pavītols • Double Diese & Marts Kristians Kalniņš • HAILSTONE & Edgars Rakovskis • InThemes & Kaspars Dimiters • Klibs Taurenis & Kārlis Kazāks • MmD & Rolands Ūdris • On the Roof & Edgars Šubrovskis • Parts & Adrians Kukuvass • PIRMAIS KURSS & Roberts Gobziņš • Pūķa gars & Ieva Akuratere • Remnant of the Sun & Raimonds Bartaševics • Rokāde & Ira Krauja-Dūduma • 7 dēli & Liene Šomase • The Solid & Lauris Valters • The Quinters & Tumsa • Vecpilsētas dziedātāji & Juris Kaukulis u. c.

2. novembrī plkst. 19:00 „BILDĒS” sevi jau pieteikušās grupas
Vada Roberts Gobziņš
The Afternoon • Ar Basām kājām • CanZone • The Factor • Gapoljeri • Into One • Kailā patiesība • Laikā pirms… • Livido • Mākoņstūmēji • Miglas asni • Paralēle • The Picture • Relicseed • Stardust • Symbolic • Varavīksnes stallis • Vintāža • The Violence of Silence • WhiteShade u. c.

3.novembrī plkst.13:00 koncerts BĒRNIEM
Vada Māra Ulme un Edvards Vārdaunis
Dzeguzīte • Jūras akmentiņi • Kaukuļu ģimene • Knīpas un knauķi • Adrija Silva & Adrians Kukuvasi • Little Poppy • MOMO • Podziņas • Rīgas akmentiņi • Samanta un Haralds Sīmanis • Tu un es • Tev un man un Igeta Gaiķe • Vējā un Nikolajs Puzikovs • Visi kā viens • Sandra Bula un Gustavs un Āris Ziemeļi u. c.

3. novembrī plkst. 19:00 „BILŽU” VETERĀNU koncerts
Vada Laimis Rācenājs
Harijs Zariņš & Colt • Dzidriņas megasistēma • Keksi • Ginta Krievkalne ar grupu • Laimis & Sus Tangueros • Latvian Blues Band • Ēriks Loks • Gunārs Meijers • Otra Puse • Daiga Petkēviča • Putnu balle • Raxtu Raxti • Rīgas Viļņi • Ineta Rudzīte • Tumsa • UFO grupa • Lolita Vambūte, Raimonds Eizenšmits un Vintāža • Apvienotais BILŽU brāļu orķestris

Festivāla rīkotāji atgādina, ka koncertu programmas vēl tiks papildinātas un tajās iespējamas izmaiņas.

Iepriekšējais
Nākamais raksts