musician left musician right
background

Starptautiskais folkmūzikas festivāls „Kurzemītes maliņā”

„mēs neklūpam
mēs dzīvi neapsūdzam
mēs neraudam
mēs dziedam nevis lūdzam”
/Knuts Skujenieks/

Šajā nedēļas nogalē visi dziesminieku mūzikas draugi aicināti doties uz Tukuma novada Slampes pagasta kultūras pili, kur notiks starptautiskais folkmūzikas festivāls „Kurzemītes maliņā”. Festivāla ietvaros notiks divi koncerti sestdien, 31. martā Slampē un viens koncerts 1. aprīlī Rīgā, folkklubā „Ala”. Festivālā piedalīsies ne tikai dziesminieki, bet arī Tukuma novada dzejnieki.

Sestdien, 31. martā, Slampē plkst. 15.00 ieskaņas koncertā piedalīsies dažādu paaudžu dziesminieki. Ieeja ieskaņas koncertā brīva. Savukārt lielajā folkkoncertā plkst. 19.00 uzstāsies Latvijā zināmie dziesminieki, tostarp Austra Pumpure, Silvija Silava, Egons Pičners, Uldis Ozols, Uldis Kākulis, Zane Aišpure, Rūta Ķergalve, Elīna Līce un citi latviešu dziesminieki, gan viesi no Lietuvas – Gediminas Storpirštis un Monika Svilpaite, gan viesis no Kaļiņingradas – Jevgeņijs Meļņikovs. Ieeja 2 Ls.

Svētdien, 1. aprīlī plkst. 14.00 dziesminiekus no Latvijas, Lietuvas un Kaļiņingradas būs iespēja dzirdēt arī Rīgā, folkklubā „Ala” (Smilšu ielā 16). Latviju šajā festivāla izbraukuma koncertā pārstāvēs Austra Pumpure, Uldis Ozols un Elīna Līce. Ieeja brīva.

Dziesminieki ir savdabīga latviešu mūzikas pasaules daļa, kas pulcē cilvēkus, kuru pamatprofesija bieži nav saistīta ar mūziku, bet kuru sirds aicinājums ir dziesma. Pamatelementi – ģitāra, balss un attieksme.

Kontakti:
www.gitara.lv
festivals@gitara.lv
tel. 26335004

Iepriekšējais
Nākamais raksts