musician left musician right
background

Dziesmu vakari turpmāk notiks Reiterna namā

Nē, tas nav nekāds 1. aprīļa joks. Dziesmu vakari patiesi svin Jurģus un tagad mājos Latvijas 1. rokkafejnīcas mazajā zālē. Dziesmu vakaru organizatori un atbalstītāji saka lielu paldies Teātra bāram par sadarbību, bet laiks rit un dziesmu vakari kļūst aizvien apmeklētāki. Arī dziesminieku ģimene aug un attīstās, tāpēc nepieciešamība pēc lielākām, ietilpīgākām telpām kļuvusi arvien aktuālāka. Pateicoties brāļu Mediņu un Maijas Kalniņas laipnajam aicinājumam un lielajai pretimnākšanai, sākot ar 4. aprīli dziesmu vakariem nu ir jaunas un vienlaicīgi vēsturiskas mājas Vecrīgā – Reiterna nams.

Un lai prieks par Jurģiem būtu vēl lielāks, pirmo dziesmu vakaru jaunajā vietā veltīsim smaidam. 4.aprīlī pulksten 19.00 Latvijas 1. rokkafejnīcas „Reiterna nams” mazajā zālē (Mārstaļu ielā 2/4) notiks dziesmu vakars „Nopietnas dziesmas nopietniem cilvēkiem”. Namatēva, pasākuma vadītāja, mūzikas un dzejas kritiķa lomā iejutīsies mūziķis, komponists, Latvijas dzejas dižgaru daiļrades pārzinātājs Normunds Rutkis. Viesos pie namatēva nāks dziesminieki Jānis Jansons, Uldis Kākulis un Kaspars Dimiters.

Sagaidāma itin spraiga muzicēšana un samuzicētā apspriešana. Diskusijas solās būt karstas un sola ne vienu vien pārsteidzošu atziņu un secinājumu. Arī dalībnieku sastāvs nebūt nav konstante. Kā vēsta nosaukums, ja pie dziesmām ķeras nopietni cilvēki, iespējams ir viss.

Ieeja par ziedojumiem. 

Dziesmu vakari – latviešu dziesminieku tikšanās ar klausītājiem – turpmāk notiek katru trešdienu plkst. 19.00 Latvijas 1. rokkafejnīcas Reiterna nams mazajā zālē.

Dziesmu vakarus rīko Latvijas Mūzikas atbalsta fonds sadarbībā ar Latvijas 1. rokkafejnīcu un SIA RJK. Informatīvi atbalsta Austras biedrība.

Iepriekšējais
Nākamais raksts