musician left musician right
background

“Kurzemītes maliņā” ieskaņas dziesmu vakars

Klāt pavasaris. Tuvojoties siltākam gadalaikam, arī dziesminieku kustība uzņem apgriezienus. Pēc Austrasdienām, kas tradicionāli ir gada pirmā lielākā dziesminieku kopā nākšana un dziedāšana, arī nākamais lielākais folkmūzikas jeb dziesminieku pasākums nāk no Kurzemes puses. Jau piekto reizi Tukuma pusē, šoreiz Slampes kultūras namā, 31.martā notiks starptautiskais folkmūzikas festivāls „Kurzemītes maliņā”. Šis festivāls no pārējiem dziesminieku pasākumiem patīkami atšķiras ar vārda „starptautisks” atrašanos savā nosaukumā un būtībā. Mums ir brīnišķīga iespēja ar vairāku spilgtu izpildītājmākslinieku palīdzību ieraudzīt, kas šajā jomā notiek kaimiņos – Lietuvā un Krievijā. Protams, šajā festivālā plaši ir pārstāvēti arī vietējie mākslinieki.

21.martā pulksten 20.00 Teātra bārā (Lāčplēša ielā 26) notiks starptautiskā folkmūzikas festivāla „Kurzemītes maliņā” ieskaņas dziesmu vakars. To ar dziesmām un stāstiem piepildīs Elīna Līce, Agita Kaužēna, Egons Pičners un Uldis Kākulis. Dziesmu vakara namatēva lomā iejutīsies festivāla radītājs, organizators, vadītājs un, protams, dziesminieks – Ziedonis Stutiņš.

Ieeja par ziedojumiem.

Dziesmu vakari – latviešu dziesminieku tikšanās ar klausītājiem – notiek katru otro trešdienu plkst. 20.00 Teātra bāra (Lāčplēša ielā 26) jaunajā zālē.

Dziesmu vakarus rīko Teātra bārs sadarbībā ar Latvijas Mūzikas atbalsta fondu. Informatīvi atbalsta Austras biedrība.

Iepriekšējais
Nākamais raksts