musician left musician right
background

Dziesminieks Kaspars Dimiters uzsāk 2012. gada dziesmu vakaru ciklu Teātra bārā

Gada pirmajam pasākumam vienmēr ir jauna ceļa uzsākuma aura. Šis gads solās būt gana grūts ar visām tajā paredzētajām sabiedriski politiskajām aktivitātēm. Dziesmu vakaru organizatori, uzsākot jauno pasākumu ciklu, kas mūs vedīs pretī jau trešajam Vislatvijas Dziesminieku Saietam, kas no 10. līdz 12. augustam tradicionāli norisināsies Jaunpiebalgas ekosaimniecībā „Lielkrūzes”, vēlējās uzsākt šo ceļu ar savas pārliecības definējumu – mēs esam te un tagad, lai ar visu, ko darām un jūtam, palīdzētu savai zemei un līdz ar to paši sev!

Ar šādu vēstījumu aicināts dziesminieks Kaspars Dimiters, kurš viesosies šī gada pirmajā dziesmu vakarā Teātra bārā 11. janvārī pulksten 20.00.

„Īstenība nebruks! Gribu īstenību. Negribu mākslīgu, tehnoloģiski konstruētu dzīvi, cilvēkus, “vērtības”. Es biju īstenībai tik tuvu, Ka no tās gandrīz neatšķīros – Tur bija viss, kā bija… Tikai vēl miers kā krustā sistos karavīros… Es mīlu mieru – Kristus mieru, protams, taču es nekad ar to nedalīšos morga temperatūrā…” Tā savā blogā raksta dziesminieks Kaspars Dimiters.

Un mums un Jums ar savu klātbūtni šajā un turpmākajos dziesmu vakaros, kas katru otro trešdienu norisināsies Teātra bārā (Lāčplēša ielā 26), būs brīnišķīga iespēja klausīties, sadzirdēt, līdzdziedāt, būt un mīlēt kopā ar dziesminiekiem.

Ieeja par ziedojumiem.

Dziesmu vakarus rīko Teātra bārs sadarbībā ar Latvijas Mūzikas atbalsta fondu. Informatīvi atbalsta Austras biedrība.

Teātra bārs (http://www.teatrabars.lv/bars) ir radošo profesiju pārstāvju iecienīta atpūtas vieta, kur mājīgā gaisotnē pie dzēriena malka var nodoties nesteidzīgām sarunām.

Iepriekšējais
Nākamais raksts