musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Vilnis Punka un Sintija Grava

Trešdien, 28. decembrī plkst. 20 Teātra bārā (Lāčplēša ielā 26) visi mīļi aicināti uz dziesmu vakaru „Pār tevi gaisma spīd”, kurā gaišās svētku sajūtās dziedās un spēlēs dziesminieki Vilnis Punka un Sintija Grava.

Vilnis Punka pārsteidz ar savu ģitārspēli un komponista radošumu. Dziesminieks raksta mūziku jau kopš astoņdesmitajiem gadiem, radot romantiskas un liriskas dziesmas ar izsmalcinātu aranžējumu. Kā stāsta dziesminieks, ikvienā dziesmā ir jūtams „kluss Dieva pieskāriens”.

Dziesminiece Sintija Grava ikdienā nodarbojas ar ģitārspēles pasniegšanu jauniešiem Rīgā centrā „Kurzeme”, kur viņa vada vokāli instrumentālo ansambli „Vējš”. Šajā dziesmu vakarā Teātra bārā būs viena no retajām izdevībām dzirdēt S. Gravu spēlējam savas autordziesmas. Dziesminiece raksta mūziku, dzied un spēlē par godu Dievam.

Viņas dziesmās ir tā gaisma un tas vieglums, ko spēj radīt tikai augstākiem spēkiem veltīta mūzika.

Vairāk par abiem dziesminiekiem lasiet šeit:
1) par Vilni Punku
2) par Sintiju Gravu

Dziesmu vakari – latviešu dziesminieku tikšanās ar klausītājiem – notiek katru otro trešdienu plkst. 20 Teātra bāra (Lāčplēša ielā 26) jaunajā zālē.

Dziesmu vakarus rīko Teātra bārs sadarbībā ar Austras biedrību.

Iepriekšējais
Nākamais raksts