musician left musician right
background

Atbalsta koncerts dziesminiekam Valdim Atālam „Siltās dziesmas draugam”

Saver visu gaismu starā,
Tev ir dota tāda vara,
Tikai tev, kas gaismai tic.
Lai tā dzīvo tavā logā,
Lai tā tumsas acīm spītē,
Ej un citus iededzini,
Tikai tu un neviens cits.

Cik sāpīga nāca ziņa, ka Valdis ir smagi slims. Jau likās, ka slimība ir pieveikta, jau Valdis bija redzams smaidam un dziedam vienā otrā pasākumā, jau šķita, ka ļaunākais ir aiz muguras, bet slimība tomēr ir atgriezusies. Bija paredzēts, ka 25. janvārī kārtējā dziesmu vakarā viesosies Valdis Atāls. Šoreiz Valdis nebūs. Bet dziesmas skanēs. Tās vienkārši nevar neskanēt. Dziesmās ir viss mūsu sirds siltums, mūsu domas un jūtas.

Trešdien, 25. janvārī Teātra bārā (Lāčplēša ielā 26) pulksten 20.00 notiks atbalsta koncerts Valdim Atālam „Siltās dziesmas draugam”. Koncertā piedalīsies Ieva Akuratere, Kaspars Dimiters, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Arnis Miltiņš, Egons Pičners, Uldis Kākulis, Ziedonis Stutiņš, Eduards Cauna un citi. Dziesminieku saime pulcēsies, lai ar dziesmām sūtītu siltumu, spēku un cīņassparu savam draugam, brālim, dziesminiekam Valdim Atālam.

Koncerta laikā tiks vākti ziedojumi, kas tiks nodoti Valdim medikamentu iegādei un ārstniecības kursa turpināšanai.

Ziedot var arī ar pārskaitījumu Latvijas Mūzikas atbalsta fondam ar obligātu norādi «Valdim Atālam»:

Nodibinājums “LATVIJAS MŪZIKAS ATBALSTA FONDS”
Reģ. Nr. LV50008146971
VAS “Latvijas Hipotēku un zemes banka”, LHZBLV22
Konts LVL : LV95 LHZB 2300 1943 2900 1

Visi mīļi gaidīti labo domu vakarā Valdim Atālam.

Dziesmu vakarus rīko Teātra bārs sadarbībā ar Latvijas Mūzikas atbalsta fondu. Informatīvi atbalsta Austras biedrība.

Iepriekšējais
Nākamais raksts