musician left musician right
background

Dziesminieks Egons Pičners dziedās Teātra bārā

Klusuma tukšumā vārdi nepateiktie skan,
Varbūt rīt varbūt kāds vārdus nepateiktos izrunās,
Ej, pāri pasaulei vēji lai plosās,
Ej, tavam mieram ir vajadzīgs spēks.

Trešdien, 14. decembrī plkst. 20 uz dziesmu vakaru aicina dzejnieks un dziesminieks Egons Pičners:

“Dziedu par to, ko esmu izjutis. Tātad būtībā par sevi. Laikam jau egoistiski, bet izrādās, ka, dziedot par savu attieksmi pret pasauli, runāju par visiem saprotamām lietām – mīlestības plusiem un mīnusiem, laika nežēlīgo būtību, pateiktā vārda neatgriezenisko iespaidu. Dziedot varu paust to, ko neviens neuzklausa sarunā.”

Gatavojoties dziesmu vakaram Teātra bārā, E. Pičners stāsta, ka runās par to, kas šobrīd aktuāls pašam – valoda, Latvija, tauta.

E. Pičnera dziesmas var iepazīt šeit: http://ej.uz/e6ey

Dziesmu vakari – latviešu dziesminieku tikšanās ar klausītājiem – notiek katru otro trešdienu plkst. 20 Teātra bāra (Lāčplēša ielā 26) jaunajā zālē. Dziesmu vakarus rīko Teātra bārs sadarbībā ar Austras biedrību.

Ieeja par ziedojumiem.

Iepriekšējais
Nākamais raksts