musician left musician right
background

Dziesmu vakars Latvijai

16. novembrī, trešdienas vakarā plkst. 19 (izņēmuma kārtā) Teātra bārā (Lāčplēša ielā 26) notiks „Dziesmu vakars Latvijai”, kurā dziesmās un domās Latvijai dalīsies Austra Pumpure un austrasbērni, grupa „Līga”, Egons Pičners, Eduards Cauna, Antra Prokofjeva, Einārs Kvilis, Rūta Ķergalve, Elīna Līce, Zane Daugule, Uldis Kākulis, Dinārs Gulbis un viesi, tostarp dzejniece Rudīte Losāne.

„Dziesmu vakarā Latvijai” skanēs gan autordziesmas, gan līdzi dziedamas tautasdziesmas un tautā pazīstamas melodijas, gan arī dzeja. Ar siltām un labām domām par Latviju, Latvijai un Latviešiem.

Es visas domas aizmirstu, to vienu domājot:
Ko tev vēl vairāk, Tēvzeme, par sirdi varu dot.

Dziesmu vakari – latviešu dziesminieku tikšanās ar klausītājiem – notiek katru otro trešdienu plkst. 20 Teātra bāra (Lāčplēša ielā 26) jaunajā zālē. 30. novembrī plkst. 20 uz dziesmu vakaru visus mīļi aicina Kārlis Kazāks.

Ieeja par ziedojumiem.

Iepriekšējais
Nākamais raksts