musician left musician right
background

Dziesminieku koncerts “Zvaigznes laiks”

Šo svētdien, 7. janvārī, pulksten 16.00 Austras biedrība aicina uz dziesminieku koncertu “Zvaigznes laiks” Pārdaugavas kultūras apvienības Kultūras centrā “Imanta” (Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 29). Koncertā piedalīsies dziesminieki Arnis Miltiņš, Laine Ligere-Stengrevica, Zane Šmite, Uldis Ozols, Laila Ilze Purmaliete, Dainis Baldzēns, Vita Krūmiņa, Inta Pauļuka un daudzi citi Austrasbērni no Rīgas, Liepājas, Cesvaines, Līgatnes u.c. Dzeju lasīs Agita Draguna un Inta Riekstiņa. Programmu vadīs Arnis Miltiņš.

Dziesminieku un klausītāju tikšanās kultūras centrā “Imanta” jau kļuvusi par tradīciju. Te noticis gan festivāls “Austrasdienas”, gan starptautiskais folka un bardu festivāls “Bardu rudens”, kā arī rīkoti citi lielāki un mazāki dziesminieku notikumi. Koncerts “Zvaigznes laiks” notiks jau otro reizi, pateicoties dalībnieku un klausītāju labajām atsauksmēm pērn. Ir būtiski Jauno gadu iesākt ar satikšanos un sirsnīgu kopā būšanu, kā arī laba vēlējumiem, un to vislabāk Austrasbērni spēj, dziedot sev tuvās un mīļās dziesmas – gan pašu sacerētas, gan sev tuvu autoru radītās melodijas. Dziesminieki uzstāsies individuāli, kā arī noslēgumā muzicēs kopā, izpildot Austrai Pumpurei tik tuvās un nozīmīgās Imanta Kalniņa dziesmas.

Koncertu rīko kultūras centrs “Imanta” sadarbībā ar “Austras biedrību” un Signi Sniedzi. Atbalsta Rīgas dome.

Biļetes cena 5,00 EUR.
Biļešu tirdzniecība SIA “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un interneta vietnē:
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/135562
Biļetes varēs iegādāties arī stundu pirms koncerta, norēķinoties skaidrā naudā Kultūras centrā “Imanta”.

Iepriekšējais
Nākamais raksts