musician left musician right
background

Aicina uz Spēka dziesmu vakaru trešdien Berči zālē

Šo trešdien, 17. maijā, plkst. 18.00 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Liepājā, Zivju ielā 3) notiks ikmēneša Spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanās latviešu tautasdziesmās kopā ar Inesi Muižnieci un Austrasbērniem. Ieeja par ziedojumiem.

Reizi mēnesī Berči zālē pulcējas ļaudis, kas vēlas padziedāt un iepazīt, iespējams, mazāk dzirdētas tautasdziesmas, gan arī viegli sadziedāties jau labi zināmajās. Repertuāra pamatu veido Austras Pumpures dziedātās tautasdziesmas un grāmatās “Spēka dziesmas” iekļautās dziesmas, kā arī citas “ceļā sastaptās” tautasdziesmas.

Aicināts ikviens interesents. Dziesmu vakara rīkotāji atgādina, ka ir iespēja pievienoties ne tikai dziedot, bet arī spēlējot savu līdzpaņemto mūzikas instrumentu, un kopā veidot dziesmu vakara programmu. Dziesmu vārdi un akordi būs pieejami. “Ja vēlies dalīties un iemācīt arī citiem sev mīļo tautasdziesmu, aicinu iepriekš sagatavot dziesmu vārdu eksemplārus un tad jau dziedāsim kopā!” stāsta Inese Muižniece.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai. Ziedot iespējams arī jebkurā laikā, veicot pārskaitījumu ar norādi “Ziedojums Austras biedrībai” uz Austras biedrības ziedojumu kontu: LV52HABA0551043224512.

Dziesmu vakaru rīko Austras biedrība un radošās telpas “Austras istaba” pārstāvji, atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un mākslas galerija “Romas dārzs”.

 

Iepriekšējais
Nākamais raksts