musician left musician right
background

Otrdien aicina uz Spēka dziesmu vakaru Berči zālē Liepājā

Otrdien, 15. novembrī, pulksten 18.00 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Liepājā, Zivju ielā 3) notiks ikmēneša Spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanās latviešu tautasdziesmās. Aicina Inese Muižniece un Austrasbērni. Ieeja par ziedojumiem.

Šoreiz Valsts svētku noskaņā kopā dziedāsim un domāsim savas labākās domas par mūsu tēvzemi, lai Latvijai un latviešiem daudz spēka, gudrības un skaidras sirdis. Esi gaidīts, ja vēlies padziedāt un līdz ar to stiprināt sevi šajā sarežģītajā laikā. Ja spēlē kādu mūzikas instrumentu, droši vari pievienoties, nodrošinot pavadījumu. Ikvienam būs pieejami dziesmu vārdi un akordi. Ja vēlies, vari dziedāt līdzi vai arī vienkārši klausīties,” stāsta Inese Muižniece.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai Austras Pumpures dzīvokļa uzturēšanai un labiekārtošanai dziesminieku audio ierakstiem, nakšņošanai un mēģinājumiem. Ziedot iespējams arī jebkurā laikā, veicot pārskaitījumu ar norādi “Ziedojums Austras biedrībai” uz Austras biedrības ziedojumu kontu: LV52HABA0551043224512.

Dziesmu vakaru rīko Austras biedrība un radošās telpas “Austras istaba” pārstāvji, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”.

Iepriekšējais
Nākamais raksts