musician left musician right
background

Dziesmu vakars // Juris Pavītols un Matīss Pavītols

Ceturtdien, 16. maijā, pulksten 19.00 Latvijas 1.rokkafejnīcā Rīgā notiks ikmēneša dziesmu vakars, kurā šoreiz tiksimies ar diviem liepājniekiem – Juri Pavītolu un Matīsu Pavītolu, iepazīstot katra radošo darbību un pasaules skatījumu. Ieeja par ziedojumiem.

Austras biedrība turpina dziesmu vakaru veidošanu Latvijas 1.rokkafejnīcā, stāstot par latviešu dziesminiekiem kā par būtisku Latvijas kultūras daļu. Ikviens dziesminieks ir unikāla personība ar savu pasaules redzējumu, vēstījumu un tikai sev raksturīgo muzikālo rokrakstu un izpildījuma manieri.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai dziesminieku kustības veicināšanai un popularizēšanai.

Rīko Austras biedrība, atbalsta Latvijas 1.rokkafejnīca un Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Pasākums tiek filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātē un Austras biedrības reklāmas materiālos.

Iepriekšējais
Nākamais raksts