musician left musician right
background

Austrasbērni aicina uz Imanta Kalniņa koncertprogrammu Liepājā radošajā telpā “Austras istaba”

Šo ceturtdien, 30. maijā, pulksten 18.00 radošajā telpā “Austras istaba” Austrasbērni aicina klausītājus uz Imanta Kalniņa koncertprogrammu, kas skanēs kā veltījums komponistam dzimšanas dienā.

Koncerta pamatu veidos dziedātāja Simona Rača un ģitārists Jānis Rūcis, kopdziesmās iesaistot arī citus Austrasbērnus, kuri ik nedēļu tiekas mēģinājumos gan Liepājā “Austras istabā”, gan Rīgā Krišjāņa Barona muzejā – viņu vidū Inese Muižniece, Sandra Kalna, Dace Gulbe, Arvis Pērkons, Jana Egle, Ilze Kovere, Anna Rozenblate, Matīss Vestmanis un citi. Skanēs gan labi pazīstamas, gan retāk dzirdētas Imanta Kalniņa dziesmas, kuras jaunajiem dziesminiekiem kļuvušas īpaši tuvas un mīļas.

Ieeja koncertā ir par ziedojumiem radošajai telpai “Austras istaba”.

Kultūras notikumus “Austras istabā” rīko Austras biedrība, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”, Liepājas Kultūras pārvalde, Kurzemes plānošanas reģions, Valsts Kultūrkapitāla fonds un Latvijas Nacionālais Kultūras centrs.

Pasākums tiek filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei (internetā sociālajos tīklos, medijos un citviet) un Austras biedrības reklāmas materiālos.

Iepriekšējais
Nākamais raksts