musician left musician right
background

Piektdien jau otrais “Dziesmu aplis” radošajā telpā “Austras istaba”

Šo piektdien, 21. decembrī, pulksten 19.00 radošajā telpā “Austras istaba” (mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā) jau otro reizi notiks “Dziesmu aplis” – jaunradīto dziesmu satikšanās. Šoreiz, atzīmējot ziemas Saulgriežus, īpaši viesi – postfolka apvienība “Saule i tuvāk”. Ieeja par ziedojumiem.

Sākot ar šā gada oktobri, radošajā telpā “Austras istaba” līdztekus ģitārspēles apmācībai notiek arī dziesmu rakstīšanas nodarbības komponistes Lauras Vītolas vadībā. Šo nodarbību laikā tiek apgūta prasme, kā sākt vai turpināt jaunu dziesmu, izmantojot dažādas metodes, kā arī to, kā rakstīt komandā, kā sadarboties un apjaust to, kāds ir katra individuālais stils un kā to attīstīt. Vienu reizi mēnesī visi nodarbību apmeklētāji kopā veido notikumu – “Dziesmu apli”, kurā draudzīgā un atbalstošā atmosfērā dalīties ar uzrakstīto. Klausīties un novērtēt jaunradītās dziesmas aicināts ikviens interesents un jauno dziesmu radītāju atbalstītājs.

Mīļi gaidīti arī citi radoši cilvēki, kuri neapmeklē dziesmu rakstīšanas nodarbības, taču ir sarakstījuši jaunas dziesmas un vēlas tās prezentēt plašākai auditorijai. Šī ir tā vieta, laiks un telpa, kur gaidīti radošie ļaudis, lai nosvinētu savu jaunradīto dziesmu piedzimšanu publiskā atskaņojumā. Rīkotāji aicina pieteikties “brīvajam mikrofonam”, rakstot uz laura@austrasistaba.lv vai arī piesakoties Laurai īsi pirms pasākuma.

Katrā “Dziesmu aplī” gaidāmi arī viesmākslinieki, šoreiz – postfolka apvienība “Saule i tuvāk”, kuri rada tautas melodiju un kokles skaņu iedvesmotu oriģinālmūziku. Viesi dalīsies ne tikai savā mūzikā, bet arī savā pieredzes stāstā, kā top viņu dziesmas, iespējams, atklājot arī kādu dziesmu rakstīšanas “recepti”.

Klausies, iedvesmojies, izpēti, atklāj citus vai pārbaudi savu radošumu!
Mīļi gaidīts ikviens radošais, rakstošais vai radošumu atbalstošais!

Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai “Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.

Uzziņai:

Dziesmu rakstīšanas nodarbības notiek radošajā telpā “Austras istaba” otrdienās pulksten 18.00. Vada Laura Vītola, filmu un skatuves mūzikas komponiste, Britu īru modernās mūzikas institūta absolvente dziesmu rakstīšanas nodaļā. Radošā telpa “Austras istaba” atrodas mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3.

Iepriekšējais
Nākamais raksts