musician left musician right
background

Dziesminieku koncertu cikls Rīgas baznīcās “Adventa mūzikas svētki Rīgā”

Gada nogalē Austras biedrība aicina uz dziesminieku koncertu ciklu “Adventa mūzikas svētki Rīgā”, kas nu jau kļuvuši par skaistu tradīciju, ik gadu Rīgas dievnamos pulcējot plašu klausītāju loku. Šogad savus autorkoncertus sniegs Kārlis Kazāks, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, Laine Ligere Stengrevica, Helvijs un Agnese Stengrevici, Ieva un Matīss Akurateri un Leons Sējāns. 

Klausītāji tiek aicināti uz septiņiem dziesminieku koncertiem dažādās Rīgas baznīcās decembra svētdienās. Pirmajās trīs Adventēs notiks katrā divi autorkoncerti, bet ceturtajā Adventē, 23. decembrī, pulksten 13.00 visi svētku dalībnieki pulcēsies lielajā noslēguma koncertā Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Torņakalna ielā 5.

Ieeja koncertos bez maksas.

Koncertu ciklu rīko Austras biedrība sadarbībā ar koncertu norišu vietu pārstāvjiem, atbalsta Rīgas dome. Koncepcijas idejas autore un producente – Austras biedrības vadītāja Signe Sniedze. Koncertu koordinators Ēriks Pozemkovskis.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).

Gaidīsim Jūs koncertos!

2. decembrī plkst. 13.00
Rīgas Āgenskalna baptistu baznīcā, Mārupes ielā 14
Kārlis Kazāks

2. decembrī plkst. 13.30
Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā, Brīvības ielā 119
Haralds Sīmanis

9. decembrī plkst. 12.00
Rīgas Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Sarkandaugavas ielā 10
Anta Eņģele

9. decembrī plkst. 13.00
Rīgas Krusta evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Ropažu ielā 120
Silvija Silava un Sniedze Prauliņa

16. decembrī plkst. 12.00
Rīgas Mārtiņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Slokas ielā 34
Laine Ligere-Stengrevica, Helvijs un Agnese Stengrevici

16. decembrī plkst. 18.00
Latvijas Apvienotajā Metodistu baznīcā, Rīgas 1. draudzē, Akas ielā 13
Ieva un Matīss Akurateri, Leons Sējāns

23. decembrī plkst. 13.00
Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Torņakalna ielā 5
Adventa mūzikas svētku noslēguma koncerts
Piedalās Ieva Akuratere, Anta Eņģele,  Kārlis Kazāks, Haralds Sīmanis, Silvija Silava, Sniedze Prauliņa, Laine Ligere-Stengrevica un Helvijs un Agnese Stengrevici
Koncertu vada Ēriks Pozemkovskis

Iepriekšējais
Nākamais raksts