musician left musician right
background

Mūzika, dzeja un māksla Arkādijas parkā Pārdaugavas svētkos 2018

19. maijā Austras biedrība aicina uz “Pārdaugavas svētkiem 2018”, kā ietvaros laikā no laikā no pulksten 16.00 līdz 19.00 domubiedri gaidīti mūzikas un mākslas telpā “Mārupītes lokā”. Arkādijas parkā uz saliņas muzicēs gan dziesminieki Āris Ziemelis un Saulceris Ziemelis, Anta Eņģele, Arnis Miltiņš, Silvija Silava, Vilnis Punka, Inta Pauluka un ukuleles draugu klubiņš, etno mūziķis Karlis Rudra Jirgens, gan savu sakāmo mums atklās dzejnieki Arvids Ulme, Agita Draguna un Zane Daugule, gan ar saviem darbiem priecēs mākslinieks Ludvigs Bērziņš. Visus kopā sauks un programmu vadīs Dzintars Tilaks.

Austras biedrības pārstāvji vēsta: “Pārdaugava mums ir ļoti mīļa, jo romantiskais Arkādijas parks vienmēr ir uzrunājis radošas personības, tostarp arī dziesminiekus. Varbūt tieši šī iemesla dēļ pirms 10 gadiem O.Vācieša ielā Signe Sniedze mājvietā Austrasbērnu un draugu pulciņā tika dibināta Austras biedrība. Jau pirmajā biedrības gadā tika rīkoti un svinēti vērienīgi Arkādijas parka svētki ar plašu programmu un krāsainām uguns strūklakām. Savukārt pirms pieciem gadiem Rīgas svētku laikā notika Arkādijas folkfestivāls, kurā astoņu stundu programmā piedalījās dziesminieki (arī Austrasbērni) no visas Latvijas. Tāpēc esam ļoti priecīgi, ka Pārdaugavas svētku programmā jau otro gadu varam piedāvāt savu mūzikas un mākslas telpu “Mārupītes lokā”, kopā pulcējot Pārdaugavas dziesminiekus, dzejniekus un māksliniekus.”

Plašāku informāciju par pasākumu Pārdaugavas svētki 2018 var gūt šo svētku sociālo tīklu lapā Pārdaugavas svētki un mājas lapā https://www.pardaugavassvetki.lv/.

Svētku sadaļu “Mūzikas un mākslas telpa “Mārupītes lokā”” rīko Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija un Austras biedrība, atbalsta Rīgas dome. Ieeja pasākumā brīva un atvērta ikvienam interesentam.

Iepriekšējais
Nākamais raksts