musician left musician right
background

Austrasbērni aicina uz sadziedāšanos latvju sētā “Pūcīte”!

Lai Teikas apkārtnes labie ļaudis un viņu draugi varētu baudīt latvisku kopā būšanas prieku iepazīstoties, iepazīstinot, izzinot un vienkārši pilnvērtīgi atpūšoties, vasaras saieti “Otrdienas pie Imanta” ar dziesmām, dzeju un dzīvīgām sarunām turpināsies arī šogad.

Otrdien, 30. maijā, pulksten 20.00 (ieeja no 19.00) saieta vakarā latvju sētā „Pūcīte”, Rīgā, Raunas ielā 32, viesos būs Austrasbērni – Inese, Jānis, Kristīne, Agita, Ādolfija, Sanita, Ilze, Inta, Vita, Dace, Uldis, un, ja atnāksi, tad arī Tu. Klausīsimies un dziedāsim kopā!

Ir pats vasaras sākums. Dārzi un meži vēl ziedos, tāpēc paņemsim sev līdzi pavasara un vasaras ieskaņas materializētas sajūtas. Kas nu kuram – bērzu sulas pudeli, kādu agro ogu – jebko, lai varētu baudīt zaļo sākumu un dalīties vasaras sajūtās ar pārējiem.

Ieeja brīva ar iepriekšēju pieteikšanos rakstot epastu saiets@pucite.lv

Info pa tālruni: 28946831.

Mēs Jūs ļoti gaidīsim!

Iepriekšējais
Nākamais raksts