musician left musician right
background

Aicinām uz Adventa mūzikas svētku noslēguma koncertu

Adventa mūzikas svētkos Rīgas baznīcās jau izskanējuši seši gaismas un sirdsmiera pilni dziesminieku autorkoncerti, un nu šajā nedēļas nogalē, ceturtajā adventa svētdienā, 20. decembrī, pulksten 13.00 klausītāji aicināti uz koncertu cikla noslēguma koncertu Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Brīvības ielā 119).

Šo svētdien noslēguma koncertā pulcēsies un savus stāstus mūzikā veidos visi Adventa mūzikas svētku dalībnieki – Goran Gora, Haralds Sīmanis, Ieva Akuratere, Arnis Miltiņš, Anete Kozlovska un Laura Bicāne. Dziesminieka Arņa Miltiņa muzikālajam sveicienam koncertā pievienosies ģimene un domubiedri – Laima, Kārlis un Jānis Miltiņi, Ieva Sutugova, Dmitrijs Tarasovs un Viesturu Samts. Savukārt, Ieva Akuratere muzicēs kopā ar dēlu Matīsu Akurateru. Koncertā izskanēs minēto dziesminieku autordziesmas ar Ineses Zanderes, Vika, Arvīda Ulmes, Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un citu dzejnieku vai paša dziesminieka radīto dzeju un arī Bībeles tekstiem. Uzrunu teiks mācītājs Guntars Dimants, koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

Adventa mūzikas svētkus Rīgā jau ceturto gadu rīko Austras biedrība, kas pateicas par atbalstu Rīgas domei, klausītājiem un visu koncertos iesaistīto baznīcu mācītājiem un draudzēm par atsaucību un patīkamu kopā būšanu svētkos. Koncertu idejas autore un producente – Signe Sniedze. Ieeja bez maksas.

Iepriekšējais
Nākamais raksts