musician left musician right
background

Dziesminieku koncertu cikls Rīgas baznīcās “ADVENTA MŪZIKAS SVĒTKI RĪGĀ”

Advents ir pārdomu, miera un gaišu domu radīšanas laiks. Četrās adventa svētdienās ikviens aicināts baudīt stāstus mūzikā un rosināt gaišas pārdomas dziesminieku koncertos Rīgas baznīcās. Adventa mūzikas svētkos Rīgā piedalīsies un autorkoncertus sniegs Goran Gora, Haralds Sīmanis, Ieva Akuratere, Matīss Akuraters un Leons Sējāns, Arnis, Kārlis un Jānis Miltiņi un Viesturs Samts, Anete Kozlovska un Laura Bicāne.

29. novembrī pulksten 12.00 uz koncertu Rīgas Jēzus Evaņģeliski luteriskajā baznīcā (Elijas ielā 18), kurā uzrunu teiks mācītājs Erberts Bikše, aicinās mūziķis Goran Gora. Tajā pašā dienā pulksten 14.00 Rīgas Lutera baznīcā (Torņakalna ielā 3/5) skanēs varēna balss – Haralds Sīmanis.

Otrajā adventa svētdienā, 6. decembrī, pulksten 12.00 Rīgas Svētās Trīsvienības baznīcā (Sarkandaugavas ielā 10) muzicēs Ieva Akuratere, Matīss Akuraters un Leons Sējāns. Savukārt vakarpusē, pulksten 19.00, Latvijas Apvienotajā metodistu baznīcā (Akas ielā 13) dziedās Anete Kozlovska.

13. decembrī pulksten 13.00 Bolderājas Luterāņu baznīcā (Lielā ielā 45) koncertu sniegs Arnis Miltiņš kopā ar dēliem Jāni un Kārli, kuriem pievienosies arī Viesturs Samts. Savukārt tajā pašā dienā un stundā Rīgas Krusta Evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Ropažu ielā 120) muzicēs Laura Bicāne – dziesminiece no Latgales.

Adventa mūzikas svētku noslēgumā ceturtajā svētdienā, 20. decembrī, dziesminieki pulcēsies kopīgā koncertā pulksten 13.00 Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Brīvības ielā 119). Koncertā uzrunu teiks mācītājs Guntars Dimants, muzicēs Haralds Sīmanis, Anete Kozlovska, Laura Bicāne, Goran Gora, Ieva un Matīss Akurateri, Arnis un Laima Miltiņi. Noslēguma koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

Adventa mūzikas svētkus Rīgā jau ceturto gadu rīko Austras biedrība, atbalsta Rīgas dome un visas koncertos iesaistītās baznīcas. Koncertu idejas autore un producente – Signe Sniedze.

Ieeja bez maksas.

Afišas autors: Gundars Čiževskis

Iepriekšējais
Nākamais raksts