musician left musician right
background

Postfolkloras ansambļa „Vecpilsētas dziedātāji” Ziemassvētku koncerts „Puzurpasaka”

2014.gada 18.decembrī Rīgas Tehniskās universitātes ēkā, Kaļķu ielā 1, mazajā zālē plkst. 19.00 dzirdēsiet koncertu – Ziemassvētku stāstu „Puzurpasaka”. Klausītāji būs iespēja izdzīvot dažādām sajūtām piesātinātu stāstu kopā ar „ķekatu kontakt dejas improvizātoriem”. Tieši pirms gada iznāca “Vecpilsētas dziedātāju” albums „Puzurs”, kurš tika nominēts un izvirzīts kā labākais debijas albums prestižajam apbalvojumam „Zelta mikrofons 2013”.

Izmantojot, tautiskus un mūsdienīgus instrumentus „Vecpilsētas dziedātāji” klausītāju ieved niansētu noskaņu (un nianšu) pilnās muzikālās baudas dzīlēs. Dziesmu tekstus veido latviešu dainas, kas padara ansambļa mūziku tuvu.

Ieejas maksa pasākumā 2,-euro. Klausītāji tiks pacienāti ar tēju un kādu gardumu.

Sagatavoja: postfolka ansamblis “Vecpilsētas dziedātji”

Iepriekšējais
Nākamais raksts