musician left musician right
background

Dziesmu vakaru sezonas noslēgums

19.jūnijā pulksten 19.00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā Reiterna nams notiks dziesmu vakaru cikla šī gada sezonas noslēguma pasākums „Piektais pakāpiens.. Debesis vaļā”. Šajā vakarā atskatīsimies uz 2013/2014 gadu sezonas aktuālākajiem notikumiem un iezīmēsim ceļa uzsākšanu uz šīs vasaras lielāko notikumu dziesminieku saimē – Vislatvijas dziesminieku saietu, kurš no 8. līdz 10. augustam notiks Jaunpiebalgas dabas saimniecībā “Lielkrūzēs”. Aicinām ikvienu, kuram tuva ir dziesma, būt klāt šajā vakarā.

Sezonu noslēgs un ceļu uz saietu uzsāks dziesminieki Uldis Kākulis, Gatis Vanags, Silvestrs Sīlis, Elīna Līce, Zane Daugule, Einārs Kvilis, muzikālā apvienība „Ornaments”/Liepāja/, Inese Sērdiene, Ilze Kovere, Antra Prokofjeva, dzejnieki Māris Salējs, Inta Riekstiņa un citi, kuri vēlēsies sniegt savu ceļamaizes riku ceļā uz Jaunpiebalgu. Paralēli koncertam, ceturtdien tiks uzsākta arī biļešu tirdzniecība uz Saieta koncertiem un dienā notiks arī preses konference, kurā informēsim par gatavošanos Vislatvijas dzieminieku saietam.

Iepriekšējais
Nākamais raksts