musician left musician right
background

Mana jūra skan

13. jūlija vakarā plkst. 20.00 tie, kas vēlēsies baudīt siltu noskaņu vakaru dziesmās un sarunās, aicināti iegriezties Tējas istabā, Liepājā, Fr.Brīvzemnieka ielā 28, kur notiks radošais vakars, kas iekļauts „Mana jūra skan” koncetu ciklā.

“Mana jūra skan” koncerti notiek dažādās piejūras vietās visā Latvijā, apvienojot dažādu stilu mūziķu muzikālos veltījumus Latvijas piekrastei un Baltijas jūrai. Šie bezmaksas koncerti ir daļa no kampaņas “Mana jūra”, kuras mērķis ir popularizēt atbildīgu un interesantu atpūtu Latvijas piekrastē.

Kampaņas ietvaros arī šogad Vides izglītības fonds aicina ikvienu kaut uz vienu dienu līdzdarboties ekspedīcijā, ar tās daudzveidīgajām aktivitātēm un pasākumiem. Ekspedīcijas dalībnieki kājām mēros vairāk kā 500 kilometrus garo ceļu gar Latvijas jūras piekrasti – pētot, iepazīstot, dokumentējot, kā arī piestās Latvijas piekrastes pilsētās, lai vadītu radošās darbnīcas, baudītu “Mana jūra skan” koncertu cikla muzikālos veltījumus Baltijas jūrai.

Liepājā ekspedīcijas dalībnieki viesosies 13. jūlijā un ar zaļām aktivitātēm piedalīsies arī festivālā „Summer Sound”, bet vakarpusē baudīs akustisku koncertu Tējas istabā, veiksmīgu laikapstākļu gadījumā – Tējas istabas dārzā.

Koncertā dzirdēsim dziesminiekus Austru Pumpuri, Uldi Kākuli un Uldi Ozolu, kā arī dzejniekus Janu Egli, Sandru Vensko, Inetu Stadgali un Raimondu Knesi. Gaidīsim arī viesus no Rīgas – dzejniekus un dziesminiekus Zani Dauguli, Māri Salēju un Eduardu Caunu. Iespējami pārsteigumi arī no Liepājas jaunākās paaudzes dziesminiekiem. Skanēs dziesmas un dzeja par mūsu un katram savu jūru.

Ar šo koncertu jeb radošo vakaru iesāksim arī ceļu no jūras piekrastes, no Liepājas uz Vislatvijas Dziesminieku Saietu 2013, kas šogad notiks 9.-11. augustā Jaunpiebalgas novada ekosaimniecībā „Lielkrūzes”. No 13. jūlija Tējas istabā būs arī apskatāma dziesminieku saietam veltītā fotoizstāde.
Radošajā vakarā „Mana jūra skan” ieeja brīva un atvērta ikvienam interesentam, nosacīti klusāku noskaņu cienītājam.

Pasākumu rīko Vides izglītības fonds kampaņas „Mana jūra” ietvaros sadarbībā ar Austras biedrību.

Iepriekšējais
Nākamais raksts