musician left musician right
background

Valentīndienas izvēle Liepājā

Ceturtdien, 14. februārī Liepājniekiem un pilsētas viesiem jādomā, kā spēt atrasties vairākās vietās vienlaicīgi, jo tie, kuriem tuva mūzika un dzeja, tiek aicināti uz

1) Liepājas muzeju, kur plkst. 17.30 rakstniece Andra Manfelde ielūdz uz radošo vakaru un grāmatas „Dzimtenīte” atvēršanu. Muzicēs Zanda Štrausa. Vairāk lasiet šeit.

2) Labdarības veikalu “Otrā Elpa”, kur plkst. 18.00 notiks akustiskais koncerts mājīgā atmosfērā. Koncertā dziedās, spēlēs, muzicēs dziesminieki Baiba Dēķena, Elīna Starķe un Justs Markuševskis. Vairāk lasiet šeit.

3) Tējas istabu, kur plkst. 19.00 notiks Liepājnieku jau iemīļotais dziesmu, dzejas un sarunu vakars “Liepājas lapas”. Iespēja iepazīties ar kādu interesantu cilvēku, ieklausīties dziesminieku dziedājumā un baudīt dzeju, esot šeit un tagad. Vairāk lasiet šeit.

Austras biedrība novēl Jums skaistu Valentīndienu, atrodot īsto vietu, laiku un īstos cilvēkus!

Iepriekšējais
Nākamais raksts