musician left musician right
background

Ceturtdien Liepājas lapas Tējas istabā

Ceturtdien, 8. novembrī plkst. 19.00 aicinām pavadīt mājīgu vakaru sarunās un mūzikā Tējas istabā Liepājā, Friča Brīvzemnieka ielā 28.

Tējas istabā „Liepājas lapu” vakaros Kristapa Sudmaļa vadībā norisinās sarunas ar dažnedažadiem cilvēkiem – mūziķiem, uzņēmējiem, astrologiem, žurnālistiem, grāmatvežiem, datorspeciālistiem… Bet šoreiz runa nebūs par darbu, bet gan par vispārcilvēciskām lietām, par vērtībām, dzīvesveidu, ikdienu un arī par kādiem amizantiem gadījumiem.
Tā būs silta un sirsnīga saruna par dzīvi ārpus darba un tieši šim viesim svarīgām tēmām. Klausītāji arī laipni aicināti uzdot vakara viesiem jautājumus un dalīties pārdomās.

Sarunas patīkami papildinās un noskaņu radīs arī dziesminieku un dzejnieku uzstāšanās.

Pasākumu cikls „Liepājas lapas” sākās septembrī un turpinās katra mēneša otrajā ceturtdienā. Notikuši jau divi „Liepājas lapu” vakari, kuros viesojušies dažādu profesiju cilvēki, tostarp, veterinārārsts Dzintars Tīds, apbedīšanas biroja īpašnieks Ainars Spirģis, astrologs Didzis Šķila un komponists, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas skolotājs Andris Kontauts, kā arī uzstājušies dziesminieki Egons Pičners, Dinārs Gulbis, Sandra Jurberga, Laura Dudare un Dzintars Šusts, dzejnieki Margarita Belaja, Raimonds Knesis un Maija Kalniņa.

Kādi viesi, kādas personības, dziesminieki un dzejnieki mūs Tējas istabā sagaidīs 8.novembrī, tas paliek noslēpums un intriga līdz pēdējai pasākuma minūtei.

Liepājas lapas. Kas to lai zina, – tās ir vēstules, hronikas, dzejas pieraksti vai vienkārši vēja nestas liepu, kļavu un kastaņu vienas vasaras dvēselītes?

Informatīvais atbalstītājs “Austras biedrība”

Iepriekšējais
Nākamais raksts