musician left musician right
background

Dziesmu vakarā „Pieturies pie Debesīm!” dziedās dziesminieks Valdis Atāls

Necik sen, janvāra beigās Valda Atāla draugi, mūziķi pulcējās pārpildītā Teātra bāra jaunajā zālē, lai koncertā vāktu līdzekļus smagi saslimušā kolēģa ārstēšanai. Draugu atbalsts un pavasaris ir darījuši brīnumus. Lai arī nebūt ne viss ir pilnīgā kārtībā, Valdis ir stingri nostājies uz atveseļošanās ceļa. Un kas gan tas būtu par dziesminieka ceļu bez dziesmas, un tieši tāpēc 2. maijā plkst. 19.00 dziesmu vakarā „Pieturies pie Debesīm” Latvijas 1. rokkafejnīcā (Mārstaļu ielā 2/4) uz skatuves būs Valdis Atāls un atbildēs draugiem. Atbildēs ar dziesmām un saviem leģendārajiem stāstiem. Vaicāts, vai spēka šādam koncertam būs jau gana, dziesminieks atbildēja:

Mūsu niecība lai paliek ar mums, bet mūsu lielums lai pieder visiem!

Valdis Atāls izdevis sešus dziesmu albumus un vienu dzejoļu un aforismu krājumu. Ir pazīstams arī kā gleznotājs, mozaīku autors un kamīnu būvētājs.

Ieeja par ziedojumiem.

Dziesmu vakari – latviešu dziesminieku tikšanās ar klausītājiem – notiek katru trešdienu plkst. 19.00 Latvijas 1. rokkafejnīcas mazajā zālē Reiterna namā.

Iepriekšējais
Nākamais raksts